DOMOV   |    AKN PONUKA   |    PROFIL SPOLONOSTI A OBCHODU   |    OBCHODN PODMIENKY   |    E-SHOP   |    KONTAKT

Veobecn obchodn podmienky

Základné údaje

Predávajúci: 

MAYDAY s.r.o.
Viestova 1390/19, Banská Bystrica 974 01
prevádzka SNP 1952-Junior , 017 07 Povaská Bystrica/vzorková predaja/, IO: 44 897 367, DI: 2022864426
Spolonos je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vloka íslo: 16841/S
, MAYDAY nie je platcom DPH.

Kupujúci:
Fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzahu so spolonosou MAYDAY s.r.o. uzavretím kúpnej zmluvy, ktorej predmetom je kúpa tovaru na internetových stránkach elektronického obchodu predávajúceho.

Tovar:

Tovar alebo sluby, ktoré sa nachádzajú v ponuke poda vystavených vzorov umiestnených na internetových stránkach elektronického obchodu predávajúceho. V prípade uvedenia chybnej ceny tovaru na internetových stránkach elektronického obchodu a jeho následnom objednaní kupujúcim, bude kupujúci okamite po zistení tejto skutonosti predávajúcim upovedomený. V takomto prípade môe kupujúci, rovnako ako predávajúci od kúpnej zmluvy odstúpi.

Základné ustanovenia

Kupujúci potvrdzuje, e odoslaním objednávky predávajúcemu, resp. telefonickým alebo e-mailovým objednaním súhlasí s obchodnými a inými podmienkami uvedenými na stránkach elektronického obchodu predávajúceho (alej len „kúpna zmluva").

Všeobecné obchodné podmienky sú neoddelitenou súasou kúpnej zmluvy. V prípade, e predávajúci a kupujúci uzatvoria písomnú kúpnu zmluvu, v ktorej si dohodnú podmienky odlišné od týchto všeobecných obchodných podmienok, budú ustanovenia kúpnej zmluvy uprednostnené pred týmito všeobecnými obchodnými podmienkami.

Predávajúci nezaruuje okamitú dostupnos všetkých uvedených tovarov. V prípade nedostupnosti tovaru bude táto skutonos kupujúcemu oznámená a prípadné u uhradené finanné prostriedky vrátené na úet kupujúceho.

Spôsob uzatvárania kúpnej zmluvy

Kúpna zmluva nadobúda platnos záväzným akceptovaním objednávky kupujúceho predávajúcim. Objednávka je predávajúcim záväzne akceptovaná na základe telefonického alebo e-mailového potvrdenia kupujúcemu o akceptovaní objednávky. Predávajúci vybavuje akceptované objednávky v poradí, v akom prichádzajú. Predávajúci neruí za neprijatie objednávky prostredníctvom internetu v dôsledku nezavineného výpadku spojenia, príp. iných technických problémov.

Základné práva a povinnosti predávajúceho

Doda na základe záväzne akceptovanej objednávky kupujúcemu tovar v dohodnutom mnostve a kvalite, zabali ho alebo vybavi na prepravu spôsobom potrebným na jeho uchovanie a ochranu. Má povinnos odovzda kupujúcemu najneskôr spolu s tovarom v písomnej alebo elektronickej podobe všetky doklady potrebné na prevzatie a uívanie tovaru, spolu s faktúrou ako daovým dokladom. Má právo na riadne a vasné zaplatenie kúpnej ceny od kupujúceho za dodaný tovar.

Základné práva a povinnosti kupujúceho

Je povinný prevzia zakúpený alebo objednaný tovar, v opanom prípade - pri odmietnutí prevzatia zásielky, sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradi náklady na dopravu a poštovné  a balné, s ktorými súhlasil pri objednaní tovaru.
Je povinný potvrdi v dodacom alebo prepravnom liste prevzatie tovaru svojím podpisom alebo podpisom ním poverenej osoby.
Má právo na dodanie tovaru v mnostve, kvalite a na miesto dohodnutom zmluvnými stranami - uvedenom pri objednávaní tovaru.

Záverené ustanovenia

Predávajúci si vyhradzuje právo zmeni tieto všeobecné obchodné podmienky kedykovek bez predchádzajúceho upozornenia, pokia si to bude vyadova zmena obchodnej politiky alebo platnej legislatívy. Povinnos písomného oznámenia zmeny v týchto všeobecných obchodných podmienkach je splnená umiestnením na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho.

Do doby prechodu vlastníckych práv z predávajúceho na kupujúceho, ktorý má výrobky a sluby v drbe má kupujúci všetky povinnosti uschovatea veci a je povinný výrobky a sluby na vlastné náklady bezpene uschova a oznai ich tak, aby boli za kadých okolností identifikovatené ako tovar predávajúceho.

Na vzahy neupravené týmito všeobecnými obchodnými podmienkami (vdy zahrujúce aj dodacie, platobné, reklamané a iné podmienky uvedené na internetovej stránke predávajúceho) sa vzahujú príslušné ustanovenia Obianskeho zákonníka, zákona . 22/2004 Z.z. o elektronickom obchode a o zmene a doplnení zákona . 128/2002 Z.z. o štátnej kontrole vnútorného trhu vo veciach ochrany spotrebitea a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona . 284/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov a Zákona o ochrane spotrebitea pri zásielkovom predaji. Tieto všeobecné obchodné podmienky nadobúdajú úinnos voi kupujúcemu uzavretím kúpnej zmluvy a kupujúci svojou objednávkou potvrdzuje, e si tieto všeobecné obchodné podmienky preítal a v celom rozsahu s nimi súhlasí.

V Banskej Bystrici da 1.9.2009

 

 

spt
Tvorba e-shopu
北京赛车pk10 PK10开奖直播 北京赛车pk10开奖结果历史记录 - pk直播网

Ϻչ

չ

²Ʒ¿Ƽȫ̼չ֮һͬʱΪ޵߹ģרҵչᣬϺ̼רҵչϺչչʾӽ̼Ʒ 豸ģ߼Ʒԭؼһվʽɹƽ̨ͨרҵչʾƽ̨չܹdzάͻϵȡµ

>

Ϻչ

>

չ

ȫ򶥼ҵƴ

ϼгٽСͼ߾Ƚ̼չΪĿĵҵʢᡣľѷչΪ߹ģӰƷչͬʱϵӡġҾߡߺͻеȶβҵһͬת

>
 • ITE GROUP

  ITE

  1991꣬1998׶֤ȯУ˾ƱΪITE.Lȵҵչͻ֯ȫǰʮóչ췽֮һITEרŴ֯˺ͷչйҵĹó׻ЩԾгٰչͻΪչṩ˽ܺͷչҵ᣻ҲΪṩ˹Ħ졢ּƷͷδҵļƽ̨ÿ21Ҿٰ쳬240ೡչ,ͬʱ2132´Ա1,100ˡžٰ60ೡչõ˹չˣUFI֤

 • Shanghai ITE Ebseek Exhibition Co., Ltd

  Ϻչ޹˾

  ܲλӢITEŷֹ˾ޣչ޹˾йʹ˾Ϻչ޹˾ITEһʡʻľӪֱϺٿĽ̼רҵչFastener ExpoͬеչᡣΪרҵڽ̼Ĵ͹չͻȫλչ˾Ϊͻṩ׿ԽIJƷͷͬʱҲ˽̼ҵIJϸºͽ

NEWS

2017-08-30

˿ҵЭݷϺ̼רҵչίԱ

2017827գ˿ҵЭϯ݃xŮʿЭسԱһ˰ݷλϺSOHOд¥Ϻչ޹˾칫ңܵ˾Ӵ...

 • 2017-08-31 shanghai

  Ϻ̼רҵչ

 • 2017-08-07 shanghai

  Fastener Expo Shanghai 2018Ϻ̼רҵչʦ¹ݣδ

 • 2017-06-23 shanghai

  FASTENER EXPO SHANGHAI 2017Ϻ̼רҵչڽʢĻ

ITEƷƽ̼չ

ӣpk10ֱ  pk10ֱ  pk10ֱ  pk10ֱ  pk10ֱ  
PK10www.6petalcrafts.com

: վϼͼƬԴ,еκϢͷΡƷȨԭУ뱾վ޹أûַȨ棬ϵǸ֪ǽɾ