DOMOV   |    AKN PONUKA   |    PROFIL SPOLONOSTI A OBCHODU   |    OBCHODN PODMIENKY   |    E-SHOP   |    KONTAKT

Prehlsenie o ochrane osobnch dajov

 OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV


     1. Ochrana osobných údajov Kupujúceho a práva a povinnosti Predávajúceho pri ich spracúvaní (napr. získavaní, zhromaovaní, zaznamenávaní, usporadúvaní, prepracúvaní alebo zmene, vyhadávaní, prehliadaní, preskupovaní, kombinovaní, premiestovaní, vyuívaní, uchovávaní, likvidácii, prenose, poskytovaní, sprístupovaní alebo zverejovaní) sa spravuje príslušnými ustanoveniami zákona . 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (alej aj „zákon o ochrane osobných údajov“).

     2. Predávajúci získava osobné údaje Kupujúceho výlune v rozsahu a za úelom naplnenia ustanovení Kúpnej zmluvy, ktoré sú nevyhnutné na spracovanie Elektronickej objednávky, realizáciu dodávky Tovaru, zútovanie platieb, vybavenie Reklamácie a komunikáciu s Kupujúcim v rozsahu uvedenom v Elektronickej objednávke.

     3. Kupujúci udeuje súhlas na spracúvanie svojich osobných údajov a estne vyhlasuje, e svoje osobné údaje poskytol Predávajúcemu dobrovone na úel vyplývajúci z Kúpnej zmluvy a na úel priameho marketingu, v rozsahu uvedenom v Elektronickej objednávke, na obdobie desiatich rokov. Kupujúci zárove estne vyhlasuje, e všetky ním uvedené údaje sú správne, úplné, pravdivé a aktualizované a je si vedomý obianskoprávnych a trestnoprávnych následkov tohto nepravdivého vyhlásenia.

     4. Poiadavky a námietky týkajúce sa spracúvania osobných údajov je Kupujúci povinný adresova Predávajúcemu na základe písomnej iadosti spôsobom a za podmienok stanovených v § 20 zákona o ochrane osobných údajov.

     5. Kupujúci splnomocuje Predávajúceho na verifikáciu informácií o jeho kreditnej karte u subjektu, ktorý túto kartu vydal.

     6. Osobné údaje, ktoré Kupujúci poskytne slúia výlune pre potreby Predávajúceho a súvisia s plnením záväzkov vyplývajúcich z Kúpnej zmluvy. Tieto údaje nebudú alej poskytnuté, sprístupnené alebo zverejnené tretím osobám s výnimkou subdodávateov a sprostredkovateov Predávajúceho a len na úel, na ktorý boli poskytnuté Predávajúcemu.

     7. Kupujúci súhlasí, aby Predávajúci poveril spracovaním osobných údajov sprostredkovatea.

spt
Tvorba e-shopu
北京赛车pk10 PK10开奖直播 北京赛车pk10开奖结果历史记录 - pk直播网

Ϻչ

չ

²Ʒ¿Ƽȫ̼չ֮һͬʱΪ޵߹ģרҵչᣬϺ̼רҵչϺչչʾӽ̼Ʒ 豸ģ߼Ʒԭؼһվʽɹƽ̨ͨרҵչʾƽ̨չܹdzάͻϵȡµ

>

Ϻչ

>

չ

ȫ򶥼ҵƴ

ϼгٽСͼ߾Ƚ̼չΪĿĵҵʢᡣľѷչΪ߹ģӰƷչͬʱϵӡġҾߡߺͻеȶβҵһͬת

>
 • ITE GROUP

  ITE

  1991꣬1998׶֤ȯУ˾ƱΪITE.Lȵҵչͻ֯ȫǰʮóչ췽֮һITEרŴ֯˺ͷչйҵĹó׻ЩԾгٰչͻΪչṩ˽ܺͷչҵ᣻ҲΪṩ˹Ħ졢ּƷͷδҵļƽ̨ÿ21Ҿٰ쳬240ೡչ,ͬʱ2132´Ա1,100ˡžٰ60ೡչõ˹չˣUFI֤

 • Shanghai ITE Ebseek Exhibition Co., Ltd

  Ϻչ޹˾

  ܲλӢITEŷֹ˾ޣչ޹˾йʹ˾Ϻչ޹˾ITEһʡʻľӪֱϺٿĽ̼רҵչFastener ExpoͬеչᡣΪרҵڽ̼Ĵ͹չͻȫλչ˾Ϊͻṩ׿ԽIJƷͷͬʱҲ˽̼ҵIJϸºͽ

NEWS

2017-08-30

˿ҵЭݷϺ̼רҵչίԱ

2017827գ˿ҵЭϯ݃xŮʿЭسԱһ˰ݷλϺSOHOд¥Ϻչ޹˾칫ңܵ˾Ӵ...

 • 2017-08-31 shanghai

  Ϻ̼רҵչ

 • 2017-08-07 shanghai

  Fastener Expo Shanghai 2018Ϻ̼רҵչʦ¹ݣδ

 • 2017-06-23 shanghai

  FASTENER EXPO SHANGHAI 2017Ϻ̼רҵչڽʢĻ

ITEƷƽ̼չ

ӣpk10ֱ  pk10  pk10  pk10  pk10  
PK10www.6petalcrafts.com

: վϼͼƬԴ,еκϢͷΡƷȨԭУ뱾վ޹أûַȨ棬ϵǸ֪ǽɾ